DARMOWA DOSTAWA OD 180 ZŁ

Szukaj

Produkty

Kategorie

Kolekcje

Producenci

Brak wyników

Wysyłka

SZYBKA WYSYŁKA

Wszystkie produkty dostępne w sklepie posiadamy w naszym magazynie, dlatego zamówienia realizujemy praktycznie od razu po otrzymaniu potwierdzenia płatności. Wystarczą nam na to 24 godziny i Twój ulubiony motyw będzie już w drodze do Ciebie.

DOSTAWA

Zamówione produkty dostarczamy, w zależności od Twojego wyboru, za pośrednictwem wyspecjalizowanych operatorów pocztowych lub firm kurierskich (DPD Polska Sp. z o.o., Poczta Polska S.A., Paczkomaty Inpost S.A.) na terytorium Polski. Przesyłki poza granice Polski (Unia Europejska) dostarczane są poprzez firm kurierski (GLS, DPD, DHL, UPS). Koszty dostawy ponosisz Ty, ale jeżeli nie chcesz płacić za dostawę - wystarczy złożyć zamówienie na określoną wartość abyśmy wysłali zamówienie na nasz koszt.

Zawsze informujemy Ciebie o wysyłce Twojego zamówienie, otrzymasz od nas również numer listu przewozowego wybranego przez siebie przewoźnika aby móc śledzić losy przesyłki.

Termin doręczenia przesyłki przez przewoźnika każdorazowo zależy od wybranego rodzaju dostawy i wynika z warunków świadczenia usług przewozowych stosowanych przez Pocztę Polską S.A. (dostępnych na stronie internetowej www.poczta-polska.plwww.paczkomaty.plwww.dpd.com.pl