DARMOWA DOSTAWA OD 180 ZŁ

Szukaj

Produkty

Kategorie

Kolekcje

Producenci

Brak wyników

Malowanie po numerach

Malowanie po numerach

Jeżeli już posiadacie państwo produkt BRUSHME, to w rękach trzymacie zestaw do malowania według numerów, otworzywszy, który każdy może zacząć malować. Nie trzeba do tego ani żadnych przygotowań, ani dodatkowych narzędzi. W opakowaniu jest wszystko, czego potrzebujemy. Blok rysunkowy według numerów jest niezwykłe popularny w państwach Europy i Azji.

Za pomocą takiego zestawu, każdy będzie mógł poczuć się prawdziwym malarzem i odkryć swoje ukryte talenty. Nasz zestaw stanie się dobrym prezentem niezależnie od wieku, płci czy zawodu. Osoby kreatywne otworzą drogę do szczytu umiejętności.

Malowanie po numerach rozwija umiejętności motoryczne rąk i koncentracje, które staną się przydatne w dorosłym życiu. Zestaw do malowania według numerów to zachwycające zajęcie, które odciąga od rutynowej codzienności oraz wzbogaca wewnętrzny świat człowieka.

Co zawiera w zestaw do malowania? 

Wewnątrz znajdziesz płótno na ramie pomocniczej, wcześniej podzielone przez linie konturowe na dużą liczbę stref. Każda strefa oznaczona jest cyfrą do kolorowania.

Cyfry na płótnie odpowiadają numerom na słoiczkach z farbą, którymi należy wypełnić odpowiednie fragmenty. Po tym jak pokolorujesz wszystkie sekcje, otrzymasz gotowy obraz - przepiękne dzieło sztuki, które może stać się dobrym prezentem dla twoich bliskich lub uzupełnić własną kolekcje malarstwa.