DARMOWA DOSTAWA OD 180 ZŁ

Szukaj

Produkty

Kategorie

Kolekcje

Producenci

Brak wyników

Psia przejażdżka. Kids

80.00 zł

Mały mopsik w czarnych okularach i różowej wstążeczce w groszki gna na swoim ulubionym, różowym rowerze. Jest bardzo zadowolony z siebie, może właśnie nauczył się jeździć i pojechał na cudną przejażdżkę rowerową. Pewnie dopiero co był na łące, bo jego kosz jest pełen świeżych kwiatów, nad którymi krąży malutki motylek.


Ręcznie wykonany zestaw, który pozwoli ci stworzyć własny obraz poprzez malowanie po numerach farbami akrylowymi.


Brushme Kids
 to idealny zestaw dla dzieci od 4-go roku życia. Jest to świetny sposób na zorganizowanie zabawy dziecku i zachęcenie go do robienie czegoś kreatywnego. 

Dzięki naszemu zestawowi pozbędziesz się problemu pomalowanych ścian. Twoje dziecko będzie mogło wyrazić się artystycznie na płotnie, które potem zdobić będzie jego pokój. 

Brushme Kids przygotowywane jest w ten sam sposób co zestawy dla dorosłych, dzięki czemu Twoje dziecko będzie mogło robić to co Ty, po swojemu i być dumnym z samodzielnych rezultatów.

Wszystko co potrzebujesz przygotować to kubek z wodą i ręcznik papierowy. 

Zestaw Brushme Kids zawiera 
całą najważniejszą część potrzebną do wykonania obrazu, czyli: 
Płótno zagruntowane (o wymiarach 30x40 cm) wykonane z wysokiej jakości materiału (100% len) z naniesionym, drukiem cyfrowym, graficznym schematem przyszłego obrazu. 

Na material naniesiony jest delikatny odcień finalnego koloru, aby ułatwić dziecku pomalowanie każdego obszaru nie wychodząc poza kontury. Wzór jest ręcznie wykonany przez doświadczonych artystów, aby dziecko mogło w pełni czerpać radość z malowania.
- Płótno naciągnięte i przymocowane jest na wysuszoną, drewnianą ramę.
- Do zestawu dołączone są ponumerowane farby akrylowe. Kolory, mają płynną konsystencji, dzięki czemu w prosty sposób nałożysz je na płótno, bez konieczności dodawania wody. Wystarczy tylko delikatnie zwilżony pędzelek. Farby mają doskonale krycie, są bezzapachowe i wykonane ze składników hipoalergicznich, dzięki czemu nie martwisz się o delikatną skórę dziecka po zetknięciu z nimi. Kolory nie blakną, ani nie żółkną po czasie. Farby mają już swoje odpowiednie kolory, to znaczy, że nie ma konieczności łączenia ich ze sobą i szukania odpowiednich odcieni, my zadbaliśmy o to już wcześniej. Każdy set ma inny zestaw farb dobranych kolorystyką do obrazu, a ich ilość jest odpowiednia, by Twoje przyszłe arcydzieło było podobne do orginału albo nawet lepsze.
- Oczywiście pędzle. W naszym zestawie są aż 3 i to różnej grubości. Są one wytrzymałe i elastyczne. Pędzel z numerem 0 jest stworzony z myślą o najdrobnieszych szczegółach, z numerem 1 o tych średnich, natomiast z numerem 3 o dużych obszarów obrazu, gdzie nie potrzebna jest aż taka precyzja.
- Zwieńczeniem naszego zestawu Brushme Kids, jak i również obrazu dziecka są mocowania do ściany w postaci haczyków, drubek i poziomicy, które pomogą wyeksponować dzieło małego artysty.
-Dodatkowo przygotowaliśmy minigrę planszową, która znajduje się na odwrocie kartonowego opakowania, dołączyliśmy do niej nawet kostkę do gry, a znajduje się ona w foli, w którą zapakowane jest płótno.




Poczuj się artystą! Namaluj własny obraz techniką malowania po liczbach.

*Należy pamiętać, że kolory mogą nieznacznie różnić się od pokazanych na zdjęciu!


Tutaj zostaną wyświetlone opinie od twoich klientów

Zainstaluj aplikację Shoplo Reviews

Przejdź do aplikacji

Nasza najnowsza kolekcja