DARMOWA DOSTAWA OD 180 ZŁ

Szukaj

Produkty

Kategorie

Kolekcje

Producenci

Brak wyników

Co znajduje się w zestawie do malowania Brushme?

, 18 luty 2019
Co znajduje się w zestawie do malowania Brushme?

    Rysowanie obrazków według numerów jest procesem twórczym, którego wynik zależy bezpośrednio od użytych narzędzi i materiałów. Każdy zestaw do rysowania zawiera nylonowe pędzle w różnych rozmiarach, płótno wykonane w 100% z bawełny na drewnianej ramie, uchwyty dla ścian i farbą akrylową.

    Pędzle są głównymi narzędziami artysty, a jakość rysunku zależy od ich wyboru. Zestaw do malowania zawiera pędzle nylonowe, idealne do farb akrylowych. Charakteryzują się dobrą elastycznością, zachowują swój pierwotny wygląd, a także wygodne jest narysowanie z nimi miękkich i gładkich linii. Szczotki nylonowe można łatwo czyścić wodą, dlatego też, z zastrzeżeniem podstawowych zasad opieki, będą one służyć przez długi czas.

    Aby zwiększyć żywotność pędzla, postępuj zgodnie z prostymi zasadami: szczotkę należy przechowywać z pasemkami włosów; po zakończeniu rysunku szczotka powinna być dokładnie wysuszona; część włosów pędzla najlepiej przechowywać w wodzie, w przeciwnym razie zaschnięta farba zatka podstawę belki.

    Zestawy obejmują szczotki o trzech rozmiarach. Bardziej wygodne jest użycie dużej rundy do tworzenia tła, środkowej dla głównych elementów rysunku, a cienkiej do rysowania małych szczegółów, linii i konturów.

    Malowanie numerami tworzy się na płótnie bawełnianym. Główną zaletą jest jego wytrzymałość, a także odporność na wahania wilgotności. Zmiana wilgotności spowoduje pojawienie się fal na lnianym płótnie, co nie ma miejsca w przypadku płótna bawełnianego.

    Płótno w zestawie jest wstępnie pokryte podkładem akrylowym, który zapewnia bardziej równomierne nanoszenie farby.

    Po ukończeniu zdjęcia możesz powiesić go na ścianie za pomocą specjalnego uchwytu, który znajduje się w zestawie. A potem efekt kreatywności zadowoli Cię przez długi czas i wywoła u Ciebie poczucie dumy!